Ardex Zemin uygulayıcı ve Tüm ürünlerin satış Bayii

Ardex Zemin uygulayıcı ve Tüm ürünlerin satış Bayii
ARDEX 60 yıldan fazla bir süredir sektörde olan, müşteriler ve uygulayıcılar için güvenilir ve kaliteli ürünler sunan lider bir markadır. ARDEX bugün hala bağımsız bir aile şirketidir. Bunun anlamı, pazarının şekillendirilmesinde yenilikleri elde etmek ve geleneği korumaktır: kalite için ilke ve kararlardan vazgeçmemektir. ARDEX’ in sektörde lider firmalardan biri olması tesadüf değildir.

Dünya pazarlarında lider bir oyuncu

ARDEX grubu, güçlü yapısal büyüme ve stratejik olarak planlanmış olan uluslararası satın almalar ile bugün (2012 verileri baz alınmıştır) 39 adet şubesi ve 2.000 çalışanı ile 50’den fazla ülkede ve böylece tüm kıtalarda bulunmakta, çekirdek pazarı Avrupa’da ise neredeyse tüm pazarı kapsamaktadır. 8 büyük markası ile ARDEX grubu dünya çapında 485 milyon €’dan fazla bir ciroya erişmiştir ki bunun %70’i Almanya dışındaki pazarlardandır.  Bu sebepten ARDEX kendini inşaat alanındaki kaliteli, üstün nitelikli yapı malzemeleri konusunda Dünya çapındaki pazar liderlerinden biri sayıyor.

Ticaret için etkili maliyet çözümleri

Uzman branşlardaki uzun süreli ortaklıklarımızdan dolayı pratikteki ihtiyaç ve talepleri temelinden bilmekteyiz. Malzemeler ve uygulama prosesleri ile ilgili yüksek deneyimimiz ve branşlarının uzmanları olan müşterilerimiz ile sürekli diyalog halinde olmamız bizim en önemli ilham kaynağımızdır. Bu anlamda geliştirdiğimiz ürün sistemleri, profesyoneller için geliştirdiğimiz ürünlerden oluşmaktadır. Bu sistemler optimal biçimde birbiri ile uyarlanabilir, kolay ve hızlı uygulama, ve yüksek verimliliği ile de son derece ekonomiktir.

 

© 2017 Art Zemin Tüm Hakları Saklıdır.